|
|
|
RoutebeschrijvingMet het Openbaar vervoer:Onderstaande informatie is afkomstig van de site www.9292ov.nl HeenOnze winkel bevindt zich in het centrum van Geldermalsen. We adviseren u met de trein naar station Geldermalsen te gaan en dan met de bus naar "Gorinchem" of "Tiel". Bij de eerste halte (oude Rabobank) stapt u al weer uit en loopt naar het centrum (4 min.). De winkel bevindt zich aan de Zaaiwaardweg 8. Tip: Vanaf de markt loopt u richting groenteboer "Hakkert". Daar begint de Zaaiwaardweg en na ongeveer 50 meter is de winkel aan de linker kant. Voorbeeld bij vertrek om 10:49 uur:
TerugElke 3 minuten vóór het heel en half uur vertrekt er een bus naar NS station Geldermalsen. Het duurt ongeveer 15 minuten. Voorbeeld bij vertrek om 11:35 uur:
Met de auto:Komende vanaf de richting Utrecht:Rijdende op de snelweg A2 richting Den Bosch neemt u afslag Geldermalsen. Aan het eind van de afslag rechts, na meerdere rotondes (ongeveer 5km) komt u onder het spoor door. Bij de eerstvolgende rotonde rechtendoor. Bij de rotonde die nu volgt linksaf (centrum). Alsmaar rechtendoor (rotonde, verkeerslicht, en nog een verkeerslicht) rijdt u dwars door het centrum van Geldermalsen. De Zaaiwaardweg is de eerste straat, na het zebrapad. Gratis parkeren kunt u iets verder. T-splitsing rechts, na 50mtr is een grote parkeerplaats aan de linker kant.
Komende vanaf de richting Den Bosch:Rijdende op de snelweg A2 richting Utrecht neemt u afslag Deil/Geldermalsen. Aan het eind van de afslag rechts, na meerdere rotondes (ongeveer 5km) komt u onder het spoor door. Bij de eerstvolgende rotonde rechtendoor. Bij de rotonde die nu volgt linksaf (centrum). Alsmaar rechtendoor (rotonde, verkeerslicht, en nog een verkeerslicht) rijdt u dwars door het centrum van Geldermalsen. De Zaaiwaardweg is de eerste straat, na het zebrapad. Gratis parkeren kunt u iets verder. T-splitsing rechts, na 50mtr is een grote parkeerplaats aan de linker kant.
Komende vanaf de richting Rotterdam:Rijdende op de snelweg A15 richting Arnhem neemt u bij knooppunt Deil, de afslag A2 richting Utrecht. U blijft op de op/afrit rijden en neemt de afslag Geldermalsen. Aan het eind van de afslag rechts, na meerdere rotondes (ongeveer 5km) komt u onder het spoor door. Bij de eerstvolgende rotonde rechtendoor. Bij de rotonde die nu volgt linksaf (centrum). Alsmaar rechtendoor (rotonde, verkeerslicht, en nog een verkeerslicht) rijdt u dwars door het centrum van Geldermalsen. De Zaaiwaardweg is de eerste straat, na het zebrapad. Gratis parkeren kunt u iets verder. T-splitsing rechts, na 50mtr is een grote parkeerplaats aan de linker kant. Komende vanaf de richting Arnhem:Rijdende op de snelweg A15 richting Rotterdam neemt u de afslag Geldermalsen. Bovenaan de afslag gaat u rechtsaf richting Geldermalsen. Bij de rotonde, net over het spoor, neemt u de 3e afslag (linksaf). Bij de volgende rotonde de eerste afslag (rechtsaf). Dan alsmaar rechtendoor (rotonde, verkeerslicht, en nog een verkeerslicht) rijdt u dwars door het centrum van Geldermalsen. De Zaaiwaardweg is de eerste straat, na het zebrapad. Gratis parkeren kunt u iets verder. T-splitsing rechts, na 50mtr is een grote parkeerplaats aan de linker kant. Plattegrond Geldermalsen en omgeving
Plattegrond Geldermalsen
Detailplattegrond Geldermalsen
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: Openingstijden DINGEN winkel
|
|